معرفی مرکز صادرات گلدنت

شرکت دانش‌بنیان گلدنت با تکیه بر ارتباطات گسترده بین‌المللی خود و با تائید و حمایت کریدور صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام به راه‌اندازی مرکز یکپارچه آنلاین صادرات ICT گلدنت (GoldNet Export Center) نموده است. تدوین و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تسهیل ارتباطات بین‌المللی حوزه صادرات ICT و ایفای نقش واسط به‌منظور تبادل تکنولوژی و خدمات از اولویت‌های این مرکز می‌باشد.

خدمات صادراتی این مرکز در حوزه فناوری اطلاعات، رسانه‌های دیجیتال، محصولات فرهنگی حوزه ICT و سایر شرکت‌های متقاضی ارائه می‌گردد. این مرکز همچنین از حمایت‌های مالی و معنوی مراکز و نهادهای مرتبط از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق‌های تأمین سرمایه (دولتی و خصوصی) و پایگاه اشتراک دانش برخوردار می‌باشد.

هدف این مرکز کمک به شرکت‌های نوپا و تولیدی برای صادرات تولیدات و خدمات آن‌ها به کشورهای شریک و تعامل با بازارهای جهانی می‌باشد که به رشد اقتصادی آن‌ها کمک می‌کند. مرکز صادرات گلدنت روند صادرات را برای تولیدکنندگان ایرانی از طریق ارائه خدمات در زمینه تحقیقات بازار، مشاوره الزامات صادرات و قراردادهای بین‌المللی تسهیل می‌کند.

معرفی مرکز صادرات گلدنت

جولای 1, 2018